Yetenek Avcılığı Yarışması CARDIN 2018

Yatırımcı Buluşmaları Berrak KUTSOY
22 Kasım 2018
Yatırımcı Buluşmaları MaQasid
Yatırımcı Buluşmaları MaQasid Angel Investor Network
15 Ocak 2019

Yetenek Avcılığı Yarışması CARDIN 2018

Yetenek Avcılığı Yarışması

Yetenek Avcılığı Yarışması

Yetenek Avcılığı Yarışması CARDIN 2018

İAÜ TTPYO, İstanbul Aydın Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Kariyer Merkezi ve Caretta Yazılım iş birliği ile düzenlenen CARDIN 2018 Yetenek Avcılığı Yarışması ile öğrencilerimiz Caretta yazılımın hazırladığı sorulara oluşturdukları çözümlerle yeteneklerini sergilediler. Yarışmada ilk üçe giren Microhard, Team One ve Starkod takımlarını kutluyoruz. Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimize ve organziasyon emeği geçen tüm paydaşlara teşekkür ediyoruz. Katılımcı yarışmacılardan 6 öğrencimiz Caretta Yazılım firmasında staj yapma ve istedikleri yazılım eğitimini ücretsiz alma imkanına sahip oldular.

Etkinliğe ait görseller

CARETTA YAZILIM KİMDİR?

1997 yılında kurulmuş olan Caretta Yazılım, firmaların gereksinimlerine uygun özel yazılım çözümleri sunmaktadır. Caretta, uzman ve deneyimli mühendis ekibi ile müşterilerine özel yazılım projeleri, danışmanlık hizmetleri, dış kaynak hizmetleri ve yazılım servis/destek hizmetleri sunmaktadır. Sürekli geliştirdiği yazılım kalitesi ve yeni teknolojileri uygulama becerisi ile birçok başarılı proje gerçekleştirmiş olan Caretta, 1998 yılından beri Microsoft’un en üst seviye çözüm ortağıdır.

CARETTA YAZILIM

İlaç sektörü yazılım çözümlerinde Türkiye lideri olan Caretta, global kalite standartlarında hazırladığı çözümleriyle EMEA bölgesine yazılım ihraç etmeyi hedeflemektedir. Deloitte tarafından her yıl bilişim sektörü özelinde düzenlenen “Technology Fast 50 Turkey” ve “Technology Fast 500 EMEA” programları içerisinde, 2014 ve 2015 yıllarında yükselen başarı grafiği ile yer almıştır.

Caretta Yazılım, “Bilişim 500” deki yerini her yıl daha üst sıralara taşımaktadır.

Başvurular