InnoVizyon Days 19 Etkinliği

üniversite ve sanayiciler patent
Üniversite ve Sanayiciler Patent İle Buluştu
25 Nisan 2019
bilge puan
Bilge Puan Dünyada Yapay Zeka Destekli İlk Okuma Uygulaması
3 Mayıs 2019

InnoVizyon Days 19 Etkinliği

innovizyon days

Vizyonlu Gençlerle Geleceğimiz AYDIN

Incubation İstanbul ve Vizyon Koleji Girişimcilik Kulübü tarafından organize edilen, İstanbul Aydın Üniversitesi Teknoloji Transfer ve Proje Yönetim Ofisi, Incubation İstanbul ev sahipliğinde gerçekleşen 26-27-28 Nisan 2019 tarihleri arasında devam eden Innovizyon Days 19 Girişimcilik Etkinliği heyecanla başladı.

InnoVizyon Days 1. Gün

 

İstanbul Aydın Üniversitesi Teknoloji Transfer ve Proje Yönetim Ofisi Destek Programları Koordinatörü Mustafa TUNCER, Türkiye’ nin çeşitli illerinden gelen liseli öğrencilere Hoşgeldiniz ve Açılış Konuşmasını yaparak İAÜ TTPYO ve Incubation İstanbul hakkında bilgilendirmeler yaptı.


  • Vizyon Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir ÖZBEK etkinliğe katılım gösterip, gençlerle “Başarısızlık Hikayeleri” konulu bir söyleşi gerçekleştirdi.
  • Cihan BUĞDAYCI ve Ahmet Fuat YALÇIN; Vizyon Koleji Girişimcilik Kulübü Başkanı Furkan AKDEMİR ‘in moderatörlüğünde “Türkiye’ de ve Dünya’ da Girişimcilik” Konulu panele katıldılar.

Etkinlik; Türkiye’ den lise düzeyindeki tüm öğrencilere açık olarak gerçekleşmektedir. Etkinlik konuları Fintek, Enerji, Sosyal İnovasyon, Sağlık, Uzay ve Havacılık, Uygulama ve Oyun Tasarımı. Öğrenciler bu konularda takımlar halinde seçtikleri etkinlik konularında projeler üretiyorlar. Bu projeler 28 Nisan 2019 tarihinde Incubation Istanbul Jüri ekibine sunulup başarılı olanlara ödülleri verilecektir.

Innovizyon Days 19 Etkinlik Konsepti

1. Ekibini Kur
Ekibin yok mu? Üzülme, Biz Seni Bir Ekibe Dahil Edebiliriz.

2. Projeni Hazırla
Belirlenen Günler İçerisinde Seçtiğin Konuyla İlgili Projeni Tasarla.

3. Sunumunu Yap
Alanlarında Uzman Jüriler ve Diğer Yarışmacılara Ekibinle Birlikte Projeni Anlat.

4. Yarışmayı Kazan
Sürpriz Ödülü Kap.


Gelecek AYDIN Ellerde

Proje Takımları müthiş bir özveriyle çalışıyorlar.

Başvurular