Imagine Tomorrow Etkinliği Başlıyor

Sağlık Alanında Girişimcilik
Vestel Ventures Genel Müdürü Metin SALT Girişimcilerimizle Buluştu
13 Şubat 2019
Imagine tomorrow 2019
Imagine Tomorrow 2019 Etkinliği Gerçekleşti
28 Şubat 2019

Imagine Tomorrow Etkinliği Başlıyor

imagine tomorrow

Imagine Tomorrow Etkinliği Başlıyor

Her biri ayrı ayrı alanında “değer” olan yatırımcı odaklı jüri heyeti, Türkiye’nin dört bir yanından 200 başvuran arasından seçilmiş Teknoloji odaklı 50 muhteşem girişim, seçkin konuşmacıları ve panelistleri ile ” ImagineTomorrow “ heyecanı başlıyor. 27-28 Şubat 2019’da Lütfi Kırdar Fuar ve Kongre Merkezi’nde EURIE Summit’te. Sizleri bu yeni teknolojilerle tanışmaya ve Imagine Tomorrow heyecanını birlikte yaşamaya davet ediyoruz.

ImagineTomorrow Girişimcilik ve İnovasyon Etkinliği TTO

ImagineTomorrow Girişimcilik ve İnovasyon Etkinliği TTO İstanbul Aydın Üniversitesi TTPYO tarafından düzenlenen etkinlik uluslararası bir nitelikte olup yurt dışından başvurulara açıktır.

Etkinlik duyurusu EURAS (Avrasya Üniversiteler Birliği) üyeleri ile paylaşılmış yurt dışından üniversiteler, akademisyenler ve öğrencilerden de proje başvurularının gelmesi sağlanmıştır.

EURIE SUMMIT

EURAS tarafından her yıl Şubat ayında İstanbul’da düzenlenen EURIE (Avrasya Yükseköğretim Zirvesi) 2019 yılında ImagineTomorrow Girİşimcilik ve İnovasyon Etkinliği TTO (Proje Pazarına) ev sahipliği yapacaktır.

Imagine Tomorrow Başvuru Nasıl Yapılır?

Proje başvurularınızı https://imaginetomorrow.ist/application-form/ adresinden yapabailirsiniz.

Başvurular; Sağlık, Bilgi Teknolojileri ve Siber Güvenlik, Endüstri 4.0, Savunma Sanayi, Akıllı Teknolojiler, ve Diğer kategorilerinde kabul edilecektir;

Son Başvuru Tarihi Nedir?

Son başvuru tarihi 15 Şubat 2019′ dur.

Başvurular