Girişim Hareketi – Girişiminizin Fikri Harika

tübitak 1514
TÜBİTAK 1514 Erken Aşama Girişim Sermayesi Fonu
16 Kasım 2018
CARDIN 2018
CARDIN 2018 Yetenek Avcılığı Yarışması
19 Kasım 2018

Girişim Hareketi – Girişiminizin Fikri Harika

Girişim Hareketi

Girişim Hareketi ” mentörlerinden Erkin Akbulut, 25 Aralık 2018 Salı günü 19:00-21:30 saatleri arasında İAÜ TTO, TTPYO Eğitim Salonunda Girişimcilerle “Girişiminizin Fikri Harika, Ya Yazılımınız?” konulu etkinlikte deneyimlerini paylaştı. Incubation İstanbul işbirliğinde gerçekleşen ettkinlik yıl boyunca tüm katılımcılara, startup firmalara, girişim ve girişimcilere açıktır.

Girişim Hareketi Nedir?

Bir girişimci geliştirme platformudur. Deneyim sahibi kişiler ile bu yönde deneyim kazanmak isteyen ve kendi işlerini kurmak, ancak nereden başlayacaklarını bilemeyen girişimci adaylarını buluşturuyor.

Girişim Hareketi Kimlerden oluşur?

Platform, bireysel veya kurumsal girişimci adayı, destekçi, yatırımcı ve paydaşlardan oluşur

Girişim Hareketi

Girişim Hareketi

Girişim Hareketi

Girişim Hareketi

Ne sunar?

Faaliyet gösterdiği bölgede girişimcilik alanında farkındalık çalışmaları yürütür, bilgi ve deneyim paylaşmak, gelişim ve yatırım imkanları sunmak üzere platform katılımcılarına ortamlar oluşturur

Neden katılmalısın?

Günümüzde kurulan girişimcilik projelerinin ancak onda biri beş sene içerisinde varlığını sürdürüyor. Doğru eğitim, mentörlük ve network desteği ile başlatılan ve sürdürülen girişimlerde başarı oranı artarak yükseliyor. Girişim Hareketi olarak size dört neden sunabiliriz:

Resim

Başlamak
Kendi işinize sahip olmak için bir ilk adım atmış ve nereden başlayacağınızı düşündüğünüz değil başladığınız bir  noktaya varmış olacaksınız.

Resim

Bilgi
Şirket Kuruluş, Büyütme ve Geliştirme süreçleri ile ilgili alanında uzman kişilerden Seminerler ve Eğitimler alacaksınız.

Resim

Araçlar
 Girişimcilik için olmazsa olmaz araçlar ile tanışmış ve iş firkiniz için kullanmaya başlamış olacaksınız. Fikir Geliştirme Atölyesi‘ ne katılarak bu araçları denemeye başlayacaksınız.

Resim

Mentörlük
 Mentör desteği ile daha hızlı yol alacak, başarı ve başarısızlıkları dinleyip kendisinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız. Detay bilgileri Mentörlük Nedir? sayfamızda bulabilirsiniz.
Başvurular